Říjen 2011

My mighty princess (film)

26. října 2011 v 19:18 | S.u.r.g.o |  dorama


My mighty princess

)Láska, škola, bojové umění, vtipné situace)
(film)Žila jedna dívka, která měla neuvěřitelnou sílu, kterou napůl zdědila od rodičů a tu druhou vytrénovala. Celý příběh je o tom, jak je vyjímečná, ale někteří to nedokáží ocenit. Přitom je láskyplná, srší vtipem, je silná a v neposlední řadě se nám zamilovala do hokejisty ze školního týmu. Snaží se ze všech sil na sebe upoutat pozornost, aby si ji všiml... z čehož vzniknou opravdu funny situace. Pak se ale na scéně objeví její dávný kamarád z děství, se kterým cvičila sv bojové umění a s ním přicházejí vzpomínky a také nové povinnosti. Pokračuje to tím, že je její otec zraněn v boji a ona vyzvana k boji. Kdo bude asi jeji soupeř a jak to všechno dopadne...Na to se můžete podívat sami. My might princess patří mezi mé nejnej doramy.

Film si můžete stáhnout zde a české titulky zde


MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:
200 pounds beauty (film)

26. října 2011 v 15:13 | S.u.r.g.o |  dorama

200 pounds beauty
Hanna je zpěvačka, ale ne takovou jakou by si přála být. Zpívá jen v zákulisí a na jevišti vystupuje s jejím hlasem jiná žena, která sklízí všechny ovace. Jde o to, ze Hanna nemá sexy vzhled, ktery by u publika vzbuzoval nadšení, ale Hanna je štastná, že může zpívat. Postupem času přichází na to, že je i jiná cesta. Na čas zmizí a podstoupí spousty plastických operací... Když se vrátí, vydává se za někoho jiného a konečně může zpívat na pódiu. Jak to ale však bývá, na všechno se vždycky přijde. Hanna však bere osud za pačesy a přiznává se veřejně před publikem, kd vlastně je a jak vypadala a hlavně, že není přírodní kráska. Tohle ji zachrání, protože se přiznala dřív než s tím někdo vyrukoval.

Co by to bylo za romantickou komedii, kdyby v ní nevystupovala láska. Hanna je samozřejmě zamilovaná do svého manažera a vznikají tam vtipné, ale i smutné situace. U jedné smutné jsem se málem rozbrečela :).

Film si můžete stáhnout zde a k tomu české titulky zde


MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:
Hanna po plastické operaci


Hanna všem vyráží dech svým zpěvem


Hanna se přiznává, že nenípřírodní kráska