200 pounds beauty (film)

26. října 2011 v 15:13 | S.u.r.g.o |  dorama

200 pounds beauty
Hanna je zpěvačka, ale ne takovou jakou by si přála být. Zpívá jen v zákulisí a na jevišti vystupuje s jejím hlasem jiná žena, která sklízí všechny ovace. Jde o to, ze Hanna nemá sexy vzhled, ktery by u publika vzbuzoval nadšení, ale Hanna je štastná, že může zpívat. Postupem času přichází na to, že je i jiná cesta. Na čas zmizí a podstoupí spousty plastických operací... Když se vrátí, vydává se za někoho jiného a konečně může zpívat na pódiu. Jak to ale však bývá, na všechno se vždycky přijde. Hanna však bere osud za pačesy a přiznává se veřejně před publikem, kd vlastně je a jak vypadala a hlavně, že není přírodní kráska. Tohle ji zachrání, protože se přiznala dřív než s tím někdo vyrukoval.

Co by to bylo za romantickou komedii, kdyby v ní nevystupovala láska. Hanna je samozřejmě zamilovaná do svého manažera a vznikají tam vtipné, ale i smutné situace. U jedné smutné jsem se málem rozbrečela :).

Film si můžete stáhnout zde a k tomu české titulky zde


MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:
Hanna po plastické operaci


Hanna všem vyráží dech svým zpěvem


Hanna se přiznává, že nenípřírodní kráska
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte raději...

doramu
anime

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama