Červen 2012

Shut up! Flower Boy Band

30. června 2012 v 19:52 | Solvo |  dorama

Shut up! Flower Boy Band

16.dílů
(škola, hudba, drama)
Parta studentů si založila hudební rockovou skupinu a divoce míří vpřed. Bohužel mají smůlu a jejich škola byla zrušena, a proto jsou přeloženi na jinou. Ta je poněkud jiná než byli do teď zvyklí. Škola se hemží samými snoby a právě tady potkají další hudební skupinu, se kterou se dají do pře. Jejich profesionální i soukromý souboj může začít. Tuto doramu doporučuji.

Díly si můžete stáhnout ZDE a titulky ZDE

MÉ HODNOCENÍ
TRAILER:

Coffee House

30. června 2012 v 14:08 | Solvo |  dorama

Coffee House

18.dílů
romance, komedie, drama, kavárna, vydavatelství, spisovateltsví


Coffee House byla má poslední dorama, kterou jsem nedávno viděla. Hlavní hrdinka je bez práce, tak zatím pomáhá s kavárnou její rodiny. Jednoho dne do jejich kavárny zabloudí známý spisovatel Lee. Objedná si tam kávu, ale ve sledu nečekaných událostí si ji musí udělat sám a ještě k tomu hlavní hrdinku zachránit. Lee se tam potká s kamarádem, kterému dluží spousty peněz a aby tomu osud chtěl, pravě tento kamarád je zamilován do naší hlavní hrdinky, proto Leemu řekne, že ty peníze má dát jí, jelikož je nezaměstnaná. Spisovat Lee ji tak zaměstná jako svou sekretářku a tady začíná kolotoč vtipných i smutných událostí... Kdo je do koho zamilovaný a jak to vše dopadne, na to přijdete jen, když se sami podíváte ;).

Tuto doramu si můžete stáhnout ZDE a titulky najdete ZDE

MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:
Naruto a Naruto Shippuden

30. června 2012 v 13:05 | Solvo |  anime

Naruto (=1.série 220 dílů)

Naruto Shippunden (=2.série není ještě ukončena, naposledy jsem viděla 267.díl)

bojové umění, vztahy, škola, mise
Naruto Uzumaki je sirotek, který se narodil ve vesnici Listová. Vesnice jsou celkem čtyři. Po jeho narození do něho zapečetili démona, devítiocasou lišku Kyubiho. Naruto vyrůstá sám ve světě, který ho podceňuje. Nejvyšší z vesnice, kterému se také říká Hokage však v Naruta věří. Málo lidí ví, že Naruto není jen tak obyčejný hoch.
Postupem času se seznámíte s příběhy všech postav a odhalíte ty největší tajemství. Nechybí samozřejmě ani boj či napjaté nebo tajemné scény. Nejvíce se mi líbí, že je v tomto anime vidět postupný rozvoj všech osobností. Tak přeji příjemnou zábavu :)

Na anime se můžete podívat nebo si ho stáhnout ZDE


MÉ HODNOCENÍ
TRAILER: