Leden 2013

Earl and Fairy

24. ledna 2013 v 22:39 | Solvo |  anime

Earl and Fairy

( láska, akce, skřítci, kouzla )
12 dílů


Hlavní hrdinka Lidie Carlton je poslední lékařka skřítků. jednoho dne potká muže, který o sobě tvrdí, že je Nebeský rytíř Earl a potřebuje její pomoc. Potřebuje nalézt meč Merrow, proto se spolu vydávají na nebezpečnou cestu. Zanedlouho Lidie však zjistí, že ne vše je tak, jak vypadá.
Úžasné anime, které je i emocionální a nechybí mu ani souboje či napětí... :)

s CZ titulkami ke stažení:MÉ HODNOCENÍ


OPENING:D.N. Angel

22. ledna 2013 v 10:07 | Solvo |  anime

D.N. Angel

( andělé, škola, láska, intriky, boj )

26 dílů


Daisukežije jen se svou matkou a dědečkem. Ti pro něj vymýšlejí různé překážky a pasti, při kterých musí pilně civčit a připravovat se na boj. On zatím neví o co jde, ale jeho matka s dědečkem přesně vědí na co ho připravují. Daisuke má v genech obsaženo zvláštní DNA, díky kterému se mění v proslaveného zloděje (anděla s černými křídly) Darka Mousyho.

Daisuke přijde na tajemství své rodiny a k tomu má před sebou spoustu překážek. Jako to, že je zamilovaný do Risy Harady a jeho kamarádka Riku, která je dvojče Risy, v něm začíná vidět něco víc. Ještě k tomu se objeví nepřítel jeho rodiny... Zajímavý příběh s hezkým bishi hlavním hrdinou ;-)

díly s SK titulky ke stažení:MÉ HODNOCENÍ


TRAILER:Chrono crusade

21. ledna 2013 v 22:56 | Solvo |  anime

Chrono crusade

( boj, láska, křesťanství, napětí )

24.dílů


Společnost si našla novou zábavu v uctívání ďábla a samozřejmě se to vymklo z rukou. Proto vznikl "Řád Magdalény", který má za úkol se vypořádat s touhle hrozbou. Otec Remington je v čele organizace a sestra Kateřina. Stoupenci řádu jsou cvičeni a vybaveni zbraněmi, aby tak ochránili boží vůli. Jedna z hlavních hrdinů je sestra Rosette, která je velmi nešikovná a díky tomu ji vše vybuchuje pod rukama :D.

Jednoho dne se k Rosette přidá mocný ďábel Chrono a začnou spolu bojovat proti zlu. Chrono je k ní připoután mocným amuletem. Zlo ale pořád sílí, kdykoliv může nastat konec řádu a dokonce konec lidstva vůbec.

Poradí si řád se zlem, které je všude okolo? Komu se dá věřit a kdo už zlu propadl? To se dozvíte, když se na anime podívate ;-)

CZ dabing online:
CZ ke stažení:
MÉ HODNOCENÍTRAILER/AMV:

Bleskovka č.3

20. ledna 2013 v 13:06 | Solvo |  anime

BLESKOVKA Č.3


Najdete na mých stránkách tento celý obrázek?


Dám vám nápovědu :) hledejte v rubrice Anime

Jako odpověď budu považovat název článku, kde ste ho našli ;)

Hodně štěstí při hledání PRVNÍ TŘI DOSTANOU ODE MĚ DIPLOMEK


Bokura Ga Ita

16. ledna 2013 v 16:18 | Solvo |  anime

Bokura Ga Ita

( škola, láska, drama, přátelství)

26.dílů


Yano je usměvavý a hezký chlapec, všichni ho mají rádi. Nanami ho ale nesnáší, protože na ni nechává všechnu práci a je na ni drzý. Jak to tak bývá...co se škádlívá, to se rádo mívá. Proto se Nanami do Yana zamiluje a posléze spolu zaačnou chodit. Má to ale háček, Yano si nese z minulosti špatné vzpomínky a zkušenosti a to jim do vztahu přinese velké utrpení... Velmi smutné a dramatické anime, ale je úžasně zpracovaný. Doporučuji :)

Anime cz ke stažení:
MÉ HODNOCENÍ


AMV:

Sestřih anime smrtí

16. ledna 2013 v 14:43 | Solvo |  anime

Sestřih anime drsných smrtí

UPOZORŇUJU, ŽE JE TO JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY...
Několik anime z tohoto setřihu jsem viděla, ale takhle všechno pohromadě to působí opravdu hodně silně :) no uvidíte sami ;-)


Avatar: The Last Airbender

16. ledna 2013 v 14:23 | Solvo |  anime

Avatar: The Last Airbender

( bojová umění, láska, kouzla, vztahy )

tři série


Seriál se odehráva ve světě kouzelných zvířat a lidí, kteří jsou rozděleni do čtyř národů, polde živlů oheň, voda, vzduch a země. Někteří lidé z těchto národů mají dar ovládat živel jejich národa pomocí zvláštního bojového umění.

Národ ohně zneužívá své síly a vede již stoletou válku proti třem zbývajícím kmenům. Naštěstí tu existuje Avatar, který má dar ovládat všechny čtyři živly... jelikož byl ale dlouho uvězněn v bublině pod vodou, tak umí ovládat pouze svůj rodný živel vzduchu. Naštěstí získá mnoho přátel, kteří mu pomohou osvojit si ovládání dalších živlů...

Zvládne Avatar překazit vítězství Království ohně? Na to už se podívejte sami :)

Navazující díl se dvěma sériemi naleznete ZDE

Ke stažení cz:


1.SÉRIE:


2.SÉRIE:3.SÉRIE:
MÉ HODNOCENÍTRAILER:

Avatar: the legend of korra

16. ledna 2013 v 13:31 | Solvo

Avatar: the legend of korra

( bojová umění, láska, kouzla, vztahy)

3 série


The Legend of Korrapřímo navazuje na úspěšný Avatar: The last airbender.
Děj se odehrává sedmdesát let po původních sériích, kdy Avatar Aang porazil Fénixového krále Ozaie a ukončil tak stoletou válku.
Spolu se Zukem pak založili Spojenou republiku národů jejíž hlavní město je Republic city, kde je v čele policie dcera Toph, která vynalezla metalbending.

V této době je avatarkou dívka z jižního vodního kmene jménem Korra, která již v sedmnácti letech ovládá už tři živly. Jako poslední ze živlů jí zbývá vítr. Jejím mistrem se stane Tenzin, nejmladší syn Aanga a Katary, který je také jediným mistrem vůbec.

První díl se třemi sériemi naleznete ZDE

Ke stažení cz:


1.SÉRIE:2.SÉRIE s cz titulky:


3. SÉRIE s cz titulky:

1.-2.díl, 3.díl, 4.díl, 5.díl, 6.díl, 7.díl, 8.díl, 9.díl

MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:


Vampire Knight Guilty

15. ledna 2013 v 17:44 | Solvo |  anime

Vampire Knight Guilty

13.dílů
(škola, upíři, láska, intriky)Zero se vrací do Cross Akademie na post prefekta a to odstartuje spousty podlých událostí. Druhá série je oproti té první akčnější a rozluštíte tu všechny návaznosti z první série. Konečně vám vše začne zapadat :) přeji příjemnou zábavu...

1.SÉRII NAJDETE ZDE

cz ke stažení:

MÉ HODNOCENÍ

TRAILER: