Březen 2014

Nové klipy 1.část

21. března 2014 v 21:11 | Solvo |  K-Pop

Nové klipy 1.část

Našla jsem skvělou novou píseň "Come back home" od 2NE1, pak od BIGBANG "My Heaven", která není sice úplně nová, ale za to vás hned chytne a nakonec od téže skupiny píseň s názvem "Beautiful Hangover".

2NE1 - Come back home

BIGBANG - My heaven

BIGBANG - beautiful hangover


Nové klipy

21. března 2014 v 20:59 | Solvo |  K-Pop

Nové klipy k-pop


Zde najdete nově vydané klipy skupin a zpěváků, o kterých jsem již psala v minulosti ;-), tak si to užijte...

1.částTwenty Years Old

18. března 2014 v 19:43 | Solvo |  dorama

Twenty Years Old

(seriál, 4.díly)
(hudební skupina BEAST, láska, drama)


Hye Rim bude skoro už 20 let a nejvíc ze všeho chce zažít nějaký románek. Chodí hodně do klubu za přáteli, ke kterým patří i Kim Tae Woo. Hye Rim je jím okouzlená a snaží se, aby si ji všiml. Jednoho dne se tedy pěkně naparádí a vyrazí na párty. Kim Tae Woo si ji všimne a pozve ji na procházku, která však končí v motelu. Hye Rim s pláčem uteče a její kamarádka ji chce utěšit, proto ji pozva na koncert BEAST. Tam Hye Rim potká svou první lásku ze střední Ki Kwanga a zase se začnou scházet. Problém je v tom, že Ki Kwang je slavný idol z BEAST a jejich vztah musí zůstat utajený. Dokážou spolu vydržet jako pár až do konce nebo je až moc těžké chodit s idolem, kterého chce každá mladá holka?

Díly si můžete stáhnout níže:


MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:Setkání po letech...Hye Rim má 20 narozeniny :-)


Poprvé na návštěvě a hned se sám pozval do sprchy :-D

Ma boy

18. března 2014 v 19:02 | Solvo |  dorama

Ma boy

(seriál, 3.díly)
(škola, idolové, láska, funclub, komedie)


Jang Geu Rim před lety dala slib známému idolovi Tae Joonovi, že se v budoucnu zase setkají. Aby ho dodržela, rozhodla se přestoupit na jeho školu. Měla štěstí a ocitla se i ve stejné třídě... Ke svému zklamání však zjistila, že on miluje slavnou Irene, jejich spolužačku. Tae Joon má svůj funclub "TaeClu" a Irene "IClu". Jelikož se Geu Rim objeví jako Irenina spolubydlící a motá se i kolem Tae Joona, oba funcluby proti ní spřádají pikle a pěkně ji znepříjemňují pobyt na škole.
Irene je na Geu Rim z počátku nepříjemná, ne že by ji něměla ráda, ale snaží se jen utajit své tajemství. Geu Rim se ale snaží být tak přátelská, že nakonec zjistí pravou identitu Irene a je z toho přímo šokovaná. Její spolubydlící je totiž kluk Hyun Woo, který se vydává za Irene, aby mohl chodit na tuto školu a pomohl jeho agentuře. Zapomene Geu Rim na Tae Joona a zamiluje se do Hyun Wooa nebo vše zůstane při starém? Pouďte ami ;-)

Díly s cz titulky ke stažení níže:


MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:Jang Geu Rim a Irene/Hyun Woo


Tae Joon a Jang Geu Rim


"TaeClu" funclub Tae Joona :-)


"IClu" funclub Irene


Jaký má asi Irene hlas? :+)


Hyun Woo jako kluk s Geu Rim


Coffee prince

15. března 2014 v 21:20 | Solvo |  dorama

Coffee prince

(seriál, 17.dílů)
(kavárna, láska, komedie)


Go Eun Chan je už několik let hlavou její rodiny. Stará se o svou sestru a mamku. Brzy ráno vstává, aby mohla splnit svůj každodenní plán brigád. Začíná rozvozem mléka, pokračuje rozvážením jídla, odpoledne se stává lektorkou taekwonda pro děti a po večerech loupe kaštany či přišívá očka na plyšáky. Navíc svým chováním i vzhledem připomíná chlapce a také ji za něj skoro všichni považují. Choi Han Kyul je naopak bohatý a do svých 29 let si nemusel vydělat ani halíř, spíš peníze rozhazuje. Cestuje po světě a střídá ženy jak ponožky. Jen pro tři ženy má slabost... Pro svou mamku, babičku a jeho lásku z dětství, která však miluje jeho bratrance.
Když se Go Eun Chan a Choi Han Kyul spolu setkají Han Kyul ji považuje za chlapce a postupem času se z nich stanou dobří přátelé. Když pak babička Han Kyula požádá, aby zrenovoval a vedl jednu kavárnu, na Go Eun Chan se usměje štěstí a Han Kyul ji zaměstná jako barmana. Nazve kavárnu Coffee prince a zaměstná jen muže. Tím se Eun Chan dostává do začarovaného kruhu. Má říct, že je dívka a ztratit tím práci nebo to má dál tajit. Když se na scénu dostává i láska, vše se začíná zamotávat. V této dorámě není nouze jak o vtipné scény, tak o dojemě smutné. Prostě nemá chybu ;-).

Doramu můžete stáhnout níže:

a cz titulky ZDE

MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:Go Eun Chan poprvé potkává Choi Han Kyula :-)


Kavárna Coffee prince


Zvědaví zaměstnanci...


Go Eun Chan a Choi Han Kyul se stali nejlepšími přáteli


:-D


Sestra Eun Chan ji chtěla upravit, ale možná to přehnala s make-upem ;-)


Z Eun Chan by se nemělo střílet, jinak můžete skončit jako její spolupracovník :+)


Han Kyul si pořád myslí, že je Eun Chan chlapec, ale něco ho k ní přitahuje...