Květen 2014

Goong

20. května 2014 v 21:07 | Solvo |  dorama

Goong

(seriál, 24.dílů)
(komedie, romatik, střední škola, královský palác)


Chae-kyung je 19letá studentka na umělecké škole, ke všemu pochází z chudé rodiny. Je střeštěná, veselá a má mnoho přátel. Na druhé straně je tu korunní princ Shin, který chodí na stejnou školu, ale na jiný obor. Jeho povaha by se dala přirovnat tomu nejledovějšímu ledu. Dokáže být i milý, ale musí milovat... Takové štěstí má jeho dlouholetá kamarádka, studentka baletu. Princ Shin ji požádal o ruku, ona ho však odmítne.

Naši Chae-kyung a Shina však spojí osud. Jejich praotcové si kdysi dali slib, že se jejich děti vezmou, a tak se Chae-kyung stává první princeznou neurozeného původu. Pro ni to však s její povahou není lehké, ke všemu se musela vdát tak mladá. Shinovi se to také moc nelíbí a dává to své manželce dost najevo. Také tu sehrávají roli okolnosti okolo královské rodiny a dávné zradě Shinovy tety. Ta se nyní opět vrací do Koreje i se svým synem, Shinovým bratrancem. Díky němu si Chae-kyung pomalu zvyká na svůj nový život. Jelikož je do ní od začátku zamilovaný, snaží se jí odloudit od jejího manžela. Shin se také postupně mění a začíná mu na Chae-kyung záležet. Uvědomí si to ale dostatečně včas? Co když se mezitím jeho milá manželka zamiluje do jeho bratrance. No jak to všecho dopadne si budete muset zjistit sami ;-).

Díly ke stažení níže:


a cz titulky 1.-13.díl - 14.-24.díl

MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:Chae-kyung a Shin ve šklních uniformách


Královská svatba


Chae-kyung s bratrancem Shina, romantická chvíle :-).


Chae-kyung jako princezna


Svatební noc ;-).


Zleva Shinova kamarádka, do které je zamilovaný - Shin - Chae-kyung - Shinův bratranec.

Flower Boy Ramen Shop

19. května 2014 v 17:25 | Solvo |  dorama

Flower Boy Ramen Shop

(seriál, 16 dílů)
(komedie, romantika, škola, rámen)


Yang Eun bi je 25letá dívka, která se snaží ze všech sil složit učitelskou zkoušku, aby se mohla stát učitelkou a mít život jako její nejlepší kamarádka a spolubydlící. Jednou ji vyvěští kartářka, že potká svou lásku, ale ona ji moc nevěří, protože přítele už má. Pak se ale s jedním mužem setká na dámských záchodech, už to ji přijde divné. Ona ale čeká až se její přítel vrátí z vojny... Bohužel následně zjistí, že ji podváděl a to několikrát, proto jeho přítelkyni znemožní na veřejnosti. Této situaci přihlížel i muž, kterého potkala na toaletách, Cha Chi Soo, pobavil se, ale už je na odchodu, když v tom mu Eun Bi naskočí do auta, takže spolu prchají z místa činu :-).

Eun Bi si řekne, že bude jen s bohatým mužem, a když opět potká Chi Soa, přijde ji perfektní. Neváhá a zeptá se ho, jestli s ní chce chodit. Akorát se trochu přepočítala, náš Chi Soo je totiž středoškolák, kterému je teprve 19let. Ke všemu Eun Bi dochází na praxi na střední školu, kde je on studentem.

Eun Bi také narazí na svého otce, kterého dávno neviděla. Její otec vlastní obchod s rámenem, a když ho jednoho dne potká příhoda, chce po Eun Bi aby vedla obchod s jeho dlouholetým přítelem Choi Kang Hyukem. S ním sepíše smlouvu, že je Eun Bi jeho budoucí manželka a že vlastní obchod.

V příběhu se ještě objevuje přítelkyně Cha Chi Soa Yoon So Yi, do které je zamilovaný Eun bin kamarád Kim Ba Wool a nejlepší kamarád Cha Chi Soa Woo Hyun Woo. Tito všichni lidé jsou nějakým způsobem spojeni s Rámen obchodem... Ať už v něm pracují, nebo se kolem něj omotávají :-). Nakonec si třeba Eun Bi najde svou vysněnou lásku.

Konečně zase dorama, u které se člověk nenudí ani sekundu :-D vtipné, romantické, krásné...Hezké OST.

Díly ke stažení s cz titulky:


MÉ HODNOCENÍ

TRAILER:První setkání Yang Eun Bi s Cha Chi Soo :-) na dámských toaletách


Eun Bi a Choi Kang Hyuk, podle smlouvy její budoucí manžel a majitel Rámen obchodu.


Eun Binin kamrád Kin Ba Wool


Tak tito všichni pracují v Rámen Obchodě...
Zleva Choi Kang Hyuk, Yang Eun Bi, Cha Chi Soo, Kim Ba Wool, Woo Hyun Woo.


Dokonce spolu bydlí, a tak to někdy dopadne takhle :-D.


O Eun Bi je hezky postaráno ;-).


Eun Binina pomsta :-D


Nastává i chvíle, kdy má Cha Chi Soo hrát Eun Biniho přítele. Vypadá to ale trochu křečovitě :-D