Arang and magistrate

26. října 2014 v 15:59 | Solvo |  dorama

Arang and magistrate

(seriál, 20 dílů)
(historický, romanticka, duchové, bohové)


Lee Joon-Gi je zdánlivě obyčejný státní úředník, přesněji řečeno "magistrát", který má ale neobyčejnou schopnost, vidí duchy. Díky tomu se setkává s Arang, duší, která neví, jak zemřela. Když Arang zjistí, že Joon-Gi může vidět duchy, porosí ho, aby jí pomohl zjistit okolnosti kolem její smrti. Jemu se do toho moc nechce, ale nakonec ho přesvědčí sponka, kterou má Arang ve vlasech. Patřila totiž jeho matce, která před nějakou dobou zmizela a on se jí snaží najít. Takže, kdyby objasnil smrt Arang, možná by našel i svou matku...

Do příběhu jsou zapojení i dva Bohové, Vládce podsvětí a Vládce nebes, kterým slouží andělé smrti. Ti mají za úkol lovit zbloudilé duše na zemi a poslat je tam, kam patří. Arang má samozřejmě několikrát na mále. Má ale štěstí, Bohové s ní uzavřeli dohodu, že když zjistí, kdo může za její smrt, dostane druhou šanci. Na oplátku jim nabídla svou duši, která, pokud sklame, poputuje rovnou do pekla. Aby to neměla tolik složité, vrácí se na omezenou dobu na zem jako clověk.

Arang, jako lidská bytost, potkává svého bývalého snoubence a zjišťuje své pravé jméno. S hledáním pravdy jí pomáhá Lee Joon-Gi, který jí poskytl střechu nad hlavou. Možná ale mezi nimi půjde i o víc, než jen o vzájemnou výpomoc, nebo se Arang zamiluje do svého bývalého snoubence?

Díly můžete stáhnout níže:

CZ titulky najdete ZDE

MÉ HODNOCENÍ:

TRAILER:Arang a Lee Joon-Gi


Bývalý snoubenec Arang


Vládce podsvětí a Vládce nebes


Anděl smrti


Anděl smrti, nebeská vílá, Arang.


Sluha Lee Joon-Gi, "magistráta" a místní věštkyně, která slyší Arang.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte raději...

doramu
anime

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama